Letenka Niki - Rusko - Moskva - 2 160 Kč

Logo společnosti NIKI Luftfahrt

Logo společnosti NIKI Luftfahrt

Rudé náměstí

Rudé náměstí

Pokud to nemáte daleko na letiště do Vídně a chcete se začátkem prosince podívat do ruské metropole třeba na předvánoční nákupy, tak by vás rozhodně mohl zaujmout akční tarif letenek do rakouského dopravce Niki. Ten nabízí zpáteční letenku včetně všech poplatků z Vídně do Moskvy za úžasných 2 160 korun! Oba lety jsou přímé!

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 6. 12. 2012 v 11:10 s návratem 10. 12. v 17:30. Na stejnou cenu letenek můžete narazit i v několika termínech od listopadu do března 2013.

 

Moskva je hlavním městem Ruské federace, leží na západě země a protéká jí stejnojmenná řeka. Mezi nejznámější historické památky města patří Kreml, Rudé náměstí, Chrám Vasila Blaženého, chrám Nanebevzetí Panny Marie a Leninovo mauzoleum. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Moskvy z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 5 053 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Rusko, Moskva, Vídeň

 

Publikováno: 20.09.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Niki - Rusko - Moskva - 2 160 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist