Letenka Norwegian - USA - Providence - 3 780 Kč

Norwegian logo

Norwegian logo

Boston, finanční čtvrť

Boston, finanční čtvrť

Pokud patříte mezi cestovatelské dobrodruhy a rádi se podíváte do daleké ciziny za neodolatelnou cenu, tak by vás mohl zaujmout akční tarif letenek od norských aerolinek Norwegian, které hned na několik termínů nabízejí hyper levné letenky do USA při odletu z irského Dublinu. Například zpáteční letenka včetně všech popltaků z Dublinu do města Providence může být vaše za fantastických 3 780 korun.

Tato cena letenky se vztahuje na odlet dne 10. srpna 2017 v 15:55 s návratem 17. srpna ve 20:00. Pokud již budou místa na toto datum vyprodaná, tak se podívejte na další měsíce až do ledna 2018 a určitě nějaká volná místa za tuto cenu ještě seženete!

Providence je hlavní město amerického státu Rhode Island, které leží na stejnojmenné řece. Díky jeho poloze se můžete vydat na výlet do města Boston, které je vzdálené přibližně 100 kilometrů.

Klíčová slova: USA, Boston, Dublin 

 

Publikováno: 23.02.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Norwegian - USA - Providence - 3 780 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist