Letenka Qatar Airways - Čína - Šanghaj - 9 067 Kč

Logo společnosti Qatar Airways

Logo společnosti Qatar Airways

Šanghaj, pohled na město

Šanghaj, pohled na město

Luxusní aerolinky Qatar Airways nabízejí akční tarif letenek do Číny na letošní jaro. Zpáteční letenka včetně všech poplatů z Prahy do Šanghaje může být vaše za solidních 9 067 korun! Při obou letech se letí s mezipřistáním v katarském městě Dauhá.

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet dne 16. května 2018 v 17:10 s návratem 24. května ve 23:50.

Šanghaj je nejlidnatějším městem Číny a od roku 2004 je také největším přístavem světa, když z tohoto trůnu sesadila nizozemský Rotterdam. V Šanghaji se nenachází středověké památky, jako je tomu u mnohých jiných čínských měst, za to je zde ale spousta moderních výškových budov a dalších pozoruhodností. Dominantou města je 468 metrů vysoká televizní věž Perla Orientu a také 421 metrů vysoký mrakodrap Ťin Mao. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět z Prahy do Šanghaje s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 10 753 korun a rovněž bude při obou letech mezipřistání!

Klíčová slova: Čína, Šanghaj, Dauhá

 

Publikováno: 11.01.2018
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Qatar Airways - Čína - Šanghaj - 9 067 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist