Letenka Ryanair - Bulharsko - Burgas - 260 Kč

Ryanair logo

Ryanair logo

Pláž v Burgasu

Pláž v Burgasu

Irský nízkonákladový dopravce Ryanair nabízí akční tarif letenek ne jejich novou linku ze slovenské metropole do Bulharska za bezkonkurenční cenu. Zpáteční letenka včetně všech popltaků z Bratislavy do Bulharska může být vaše za neopakovatelných 260 korun! Termínů v dubnu a květnu je za tutop cenu velice málo, takže s rezervací si musíte pospíšit.

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet dne 17. dubna 2018 v 07:50 s návratem 1. května v 06:30.

Oblíbené turistické letovisko Burgas se nachází na jihovýchodě Bulharska na břehu Černého moře. Ve městě se nachází spousta zajímavých historických památek, jako je například pevnost Poros a Ruskokastro, Pantheon a archeologické muzeum. Za návštěvu stojí také park Mořská zahrada, který se nachází kolem celého pobřeží Burgasu. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Burgasu z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 26 784 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Bulharsko, Burgas, Bratislava

 

Publikováno: 25.01.2018
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Ryanair - Bulharsko - Burgas - 260 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist