Letenka Ryanair - Irsko - Dublin - 1 518 Kč

Ryanair logo

Ryanair logo

Dublin, nábřeží řeky Liffey

Dublin, nábřeží řeky Liffey

Sehnat levné letenky z Prahy do Irska pod dva tisíce korun a navíc mimo jiné, něž zimní měsíce, je velice náročné. A právě proto by vás mohla oslovit nabídka akčních letenek od nízkonákladové společnosti Ryanair. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Prahy do Dublinu může být vaše za solidních 1 518 korun!

Tato cena letenky se vztahuje napříkald na odlet ve dne 18. září 2019 v 16:10 s návratem ve dne 24. září v 17:25.

Dublin je hlavním městem Irska, leží na východě země při ústí řeky Liffey do Irského moře. Díky své bohaté historii, ale i současnosti láká město k návštěvě stále více turistů. Zajímavými stavbami v Dublinu jsou například Trinity College, katedrála Christ Church, katedrála sv. Patrika a Millenium Wing. Za návštěvu také rozhodě stojí muzeum světoznámého piva Guiness. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět z Prahy do Dublinu s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 3 665 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Irsko, Dublin

 

Publikováno: 23.05.2019
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Ryanair - Irsko - Dublin - 1 518 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist