Letenka Ryanair - Itálie - Rimini - 1 150 Kč

Ryanair logo

Ryanair logo

Pláž v oblíbeném turistickém letovisku Rimini

Pláž v oblíbeném turistickém letovisku Rimini

Se závěrem týdne přichází opět parádní akční tarif letenek od Ryanairu, tentokrát pro všechny milovníky italských pláží. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Frankfurtu-Hahnu do Rimini může být vaše za luxusních 1 150 korun!

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 14. 8. 2012 v 19:50 s návratem 21. 8. ve 21:50.

 

Rimini se nachází na severu Itálie na březích Jaderského moře a jedná se možná o turisticky nejnavštěvovanější přímořské letovisko celého Apeninského poloostrova. Desítky tisíc turistů sem každoročně míří hlavně kvůli 15 kilometrové písčité pláži. Kromě válení na pláži toho ale Rimini nabízí mnohem víc v podobě historických památek, jako je Augustův oblouk, Tiberiův most a katedrála Tempio Maletestiano. Lákadlem je také stát San Marino, který je od Rimini vzdálen pouhých 22 kilometrů. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Rimini z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 7 963 korun a navíc budou během letu dvě mezipřistání!

 

Klíčová slova: Itálie, Rimini, Frankfurt, San Marino

 

Publikováno: 06.07.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Ryanair - Itálie - Rimini - 1 150 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist