Letenka Ryanair - Německo - Brémy - 715 Kč

Ryanair logo

Ryanair logo

Náměstí v Brémách

Náměstí v Brémách

Irský nízkonákladový dopravce Ryanair spustí 2. května provoz na své nové lince z Prahy do německých Brém a v souvislosti s tím nabízí akční tarif letenek. Zpáteční letenka z Prahy do Brém tak může být vaše za sympatických 715 korun!

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet 7. května 2015 ve 14:15 s návratem 9. května ve 12:25.

Brémy leží na řece Veseře a jeho největší atrakcí je Staré město, kouzelná čtvrť s bohatým historickým jádrem. To nejdůležitější najdete na hlavním náměstí Marktplatz – sochu Rolanda, symbol nezávislosti města, nádherný románský dóm s dvojicí mohutných věží v průčelí, pozdně renesanční radnici i měšťanské domy s bohatě zdobenými fasádami a také sousoší brémských muzikantů (osel, pes, kočka, kohout), kteří podle pohádky bratří Grimmů putovali do města. Pokud byste chtěli odletět z Prahy do Brém s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 6 249 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Německo, Brémy

 

Publikováno: 23.04.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Ryanair - Německo - Brémy - 715 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist