Letenka Ryanair - Sardinie - Alghero - 364 Kč

Ryanair logo

Ryanair logo

Město Alghero

Město Alghero

Server TripZone přináší tip na vánoční dárek pro všechny opozdilce, který rozhodně udělá radost každému! Svým blízkým můžete pod stromeček nadělit letenku na Sardinii, která Vás vyjde skoro stejně draho, jako kosmetická vánoční kazeta, která se pro mnohé stala poslední záchranou, když už neví, co k Vánocům koupit. Aerolinky Ryanair mají totiž v nabídce zpáteční letenku z Frankfurtu (Hahn) do Alghera za neskutečných 364 korun!

 

Tato cena letenky platí pro odlet 5. 2. 2012 v 07:15 s návratem 9. 2. v 17:15.

 

Město Alghero leží na západě ostrova Sardinie, velmi často je kvůli katalánskému vlivu ze své historie označováno jako ''malá Barcelona''. Město nabízí spoustu jedinečných historických staveb a také úchvatnou okolní přírodu a přírodní útvary. V únoru se zde teploty pohybují okolo příjemných 15 stupňů. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Alghera z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 6 896 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Itálie, Sardinie, Alghero, Frankfurt

 

Publikováno: 23.12.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Ryanair - Sardinie - Alghero - 364 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist