Letenka Ryanair - Španělsko - Barcelona - 1 624 Kč

Ryanair logo

Ryanair logo

Park Güell, pohled z terasy na město

Park Güell, pohled z terasy na město

Irský nízkonákladový dopravce Ryanair konečně zařadil do svého rezervačního systému letenky na nově ohlášené destinace z Prahy, na kterých se začne létat letos od října. Tou nejzajímavější destinací bude rozhodně katalánská metropole Barcelona, kam můžete vyrazit za opravdu báječnou cenu. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Prahy do Barcelony (na hlavní letiště El Prat) může být vaše za parádních  1 624 korun!

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet dne 22. listopadu 2017 v 09:45 s návratem dne 28. listopadu v 7:00.

Barcelona je hlavním městem Katalánska, nachází se na severovýchodě Španělska na pobřeží Středozemního moře. Jednoznačnou dominantou města je chrám Sgrada Família. Za návštěvu také stojí Picassovo muzeum, park Guëll a samozřejmě fotbalový chrám Nou Camp, na kterém hraje FC Barcelona. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do z Prahy do Barcelony s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 3 700 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Španělsko, Barcelona

 

Publikováno: 09.03.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Ryanair - Španělsko - Barcelona - 1 624 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist