Letenka Ryanair - Španělsko - Valencie - 1 107 Kč

Ryanair logo

Ryanair logo

Panorama Valencie

Panorama Valencie

Irský nízkonákladový dopravce Ryanir nabízí akční tarif letenek na španělské pobřeží Costa del Azahar.  Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Berlína (Tegel) do Valncie může být vaše za parádních 1 107 korun!

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 3. března 2016 v 16:15 s návratem 10. března v 19:40.

Valencie je překrásné město ležící uprostřed východního pobřeží Španělska. Jedná se o přístav, ve kterém se pořád něco děje. Neustále se tu střídají slavnosti a festivaly (nejznámější z nich je asi Fallas Festival). Místní obyvatelé jsou rovněž pyšní na moderní stavby architekta Santiaga Calatravy, který zde vybudoval postmoderní komplex s názvem Město umění a vědy. Toto místo by měl povinně navštívit každý turista, který tvrdí, že moderní umění nemůže být fascinující. Pokud byste ve stejném termínu chtěli odletět do Valencie z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 5 214 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Španělsko, Valencie, Berlín

 

Publikováno: 11.02.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Ryanair - Španělsko - Valencie - 1 107 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist