Letenka Ryanair - Švédsko - Malmö - 468 Kč

Ryanair logo

Ryanair logo

Malmö - kostel sv. Petra

Malmö - kostel sv. Petra

Irský dopravce Ryanair nabízí akční tarif letenek do Švédska při odletu ze sousedního Polska. Zpáteční letenka z Wroclavi do Malmö může být vaše za 78 zlotých, což je v přepočtu luxusních 468 korun!

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 6. 10. 2012 ve 14:20 s návratem 11. 10. v 15:55. Za stejnou cenu je možné pořídit letenku v několika termínech po celý říjen a listopad.

 

Malmö je třetím největším městem Švédska, leží na jihu země u zálivu Öresund. Ve městě rozhodně stojí za návštěvu náměstí Gustava Adolfa, zámek Malmöhus a nejvyšší švédský mrakodrpa Turning Torso. Každý, kdo navštíví Malmö by se měl vydat autem nebo autobusem na výlet do dánské Kodaně přes Öresundský most, cesta zabere pouhých 35 minut! Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Malmö z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 11 753 korun a navíc budou během cesty dvě mezipřistání!

 

Klíčová slova: Švédsko, Malmö, Wroclav, Kodaň

 

Publikováno: 21.09.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Ryanair - Švédsko - Malmö - 468 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist