Letenka SATA Internat. - Azory - Ponta Delgada - 4 950 Kč

Logo letecké společnosti SATA International

Logo letecké společnosti SATA International

Azory, ostrov Sao Miguel, jezero Lagoa do Fogo

Azory, ostrov Sao Miguel, jezero Lagoa do Fogo

Portugalská letecká společnost SATA International nabízí akční tarif letenek do portugalského souostroví Azory při odletu z Německa. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Mnichova do města Ponta Delgada za velmi solidních 4 950 korun!

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 6. 10. 2012 v 16:10 s návratem 13. 10. v 07:30. Při obou letech se letí s jedním technickým mezipřistáním.

 

Ponta Delgada je hlavní a největší město ostrova São Miguel, který je největším ostrovem souostroví Azory. V samotném městě se nachází spousta zajímavých historických památek a míst, ale turisty láká především úchvatná okolní příroda. K oblíbeným místům pro výlety patří Lagoa Verde a Lagoa Azul. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Ponta Delgady z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 10 472 korun a poletíte s jedním mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Portugalsko, Ponta Delgada, Azory, Sao Miguel, Mnichov

 

Publikováno: 19.07.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka SATA Internat. - Azory - Ponta Delgada - 4 950 Kč

20.08.2012 17:07 Jaroslav Zmatlík
---.inter.logicnet.cz

Týdenní letenka je pro tuto destinaci tak krátká doba,že to jsou vyhozené peníze.V červnu jsem koupil podobnou akční letenku na Island;týden je prostě málo.

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist