Letenka Smart Wings - Španělsko - Málaga - 2 190 Kč

Smart Wings logo

Smart Wings logo

Město Málaga panorama

Město Málaga panorama

Tuzemský nízkonákladový dopravce Smart Wings nabízí výprodej posledních volných letenek na jih Španělska během současného června. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Prahy do Málagy může být vaše za parádních 2 190 korun a navíc budete mít v ceně také odbavené zavazadlo s hmotností do 15 kg!

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet dne 13. června 2018 v 18:05 s návratem 20. června ve 22:15.

Malaga je město na jihu Španělska v oblasti Andalusie, město leží v oblíbené turistické oblasti Costa del Sol. Od afrických břehů je Malaga vzdálena pouhých 130 kilometrů, což se projevuje na příjemném subtropickém podnebí, které zde panuje. Mezi nejzajímavější památky patří hrad Gibralfaro, maurská pevnost Alcazaba a aréna pro býčí zápasy Plaza de Toros. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Malagy z Prahy s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka a navíc bez odbaveného zavazadla vyjde na 5 289 korun!

Klíčová slova: Španělsko, Malaga

 

Publikováno: 07.06.2018
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Smart Wings - Španělsko - Málaga - 2 190 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist