Letenka SmartWings - Emiráty - Dubaj - 8 991 Kč

Smart Wings logo

Smart Wings logo

Dubaj, hotel Burj al-Arab v noci

Dubaj, hotel Burj al-Arab v noci

Tuzemská letecká společnost SmartWings (obchodní značka pro Travel Srvice) navyšuje od února letošního roku frekvenci přímých letů z Prahy do Dubaje. K již zavedené lince ve středu přibyly s platností od včerejšího dne dvě nové linky – pátek a neděle.

 

Do Dubaje se z Prahy odlétá ve středu, pátek a v neděli vždy v 08:55 a v Dubaji se přistane v 17:55. Zpět do Prahy se odlétá ve stejné dny vždy v 19:15 a na ruzyňské letiště dosedne letadlo ve 22:59, nebo 23:59.

 

Letenky na tuto linku jsou limitovány pouze počtem volných míst v letadle a jejich cena je více než přijatelná. Pokud se například rozhodnete vycestovat do Dubaje 18. března s návratem 25. března, vyjde vás zpáteční letenka včetně všech tax a poplatků na 8 991 korun.

 

Navíc, pokud si rezervujete let v business class, máte golf bag (golfová taška) zdarma. SmartWings nabízí na všech svých letech občerstvení na palubě letadla zdarma a při nákupu letenek přes internet nejsou účtovány poplatky za kreditní kartu.

 

Klíčová slova: Spojené arabské emiráty, Dubaj, Praha, Travel Service

 

Publikováno: 14.02.2011
Aktualizováno: 02.09.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka SmartWings - Emiráty - Dubaj - 8 991 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist