Letenka SmartWings - SAE - Dubaj - 4 611 Kč

Smart Wings logo

Smart Wings logo

Dubaj, hotel Burj al-Arab v noci

Dubaj, hotel Burj al-Arab v noci

Tuzemský nízkonákladový dopravce SmartWing nabízí akční tarif letenek, díky kterému se můžete během listopadu vypravit na přžedvánoční nákupy, nebo se ohřát do Spojených arabských emirátů. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Prahy do Dubaje může být vaše za báječných 4 611 korun! V ceně letenky je navíc zahrnuto odbavené zavazadlo do 15 kilogramů!

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet ve dne 23. listopadu 2018 v 09:20 s návratem dne 27. listopadu v 19:30.

Město Dubaj je jednou z nejluxusnějších destinací na světě. Ve městě se nachází několik pozoruhodných staveb, jako je například luxusní hotel Burj-al-Arab, mrakodrap Burj Chalífa, hotel Jumeirah Beach a hotel Atlantis. Pokud se budete nudit můžete si tu parádně zalyžovat v lyžařské kryté hale Ski Dubai. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět z Prahy do Dubaje s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 7 648 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Spojené arabské emiráty, Dubaj

 

Publikováno: 04.10.2018
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka SmartWings - SAE - Dubaj - 4 611 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist