Letenka SmartWings - SAE - Dubaj - 4 990 Kč

Smart Wings logo

Smart Wings logo

Noční Dubaj

Noční Dubaj

Nízkonákladová letecká společnost SmartWings nabízí akční tarif letenek, díky kterému se můžete v půlce listopadu zaletět ohřát a nakoupit nějaké vánoční dárky do Spojených arabských emirátů. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Prahy do Dubaje může být vaše za vynikajících 4 990 korun!

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet ve dne 12. listopadu 2019 v 09:20 s návratem ve dne 20. litsopadu v 19:30.

Město Dubaj je jednou z nejluxusnějších destinací na světě. Ve městě se nachází několik pozoruhodných staveb, jako je například luxusní hotel Burj-al-Arab, mrakodrap Burj Chalífa, hotel Jumeirah Beach a hotel Atlantis. Pokud se budete nudit můžete si tu parádně zalyžovat v lyžařské kryté hale Ski Dubai. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět z Prahy do Dubaje s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 8 497korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Spojené arabské emiráty, Dubaj

 

Publikováno: 26.09.2019
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka SmartWings - SAE - Dubaj - 4 990 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist