Letenka Sun Express - Bulharsko - Varna - 3 618 Kč

Logo společnosti SunExpress

Logo společnosti SunExpress

Varna, pláž

Varna, pláž

Nízkonákladový dopravce Sun Express nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur super last minute letenky do Bulharska za lákavé ceny. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Lipska do Varny může být vaše za pěkných 3 618 korun!

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 16. května 2015 v 05:30 s návratem 22. května ve 23:20.

Varna je třetím největším městem Bulharska, leží na východě země na pobřeží Černého moře. Ve městě se nachází velké množství historických památek, ale pro turisty jsou největším lákadlem krásné pláže, na kterých vyvěrají termální prameny a stékají přímo do moře. Další atrakcí je městský park Primorski s akváriem, delfináriem a zoologickou zahradou. Dalším magnetem na turisty jsou starořímské termální lázně, které jsou třetí největší v Evropě. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Varny z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 8 108 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Bulharsko, Varna, L'Tur, Lipsko

 

Publikováno: 14.05.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Sun Express - Bulharsko - Varna - 3 618 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist