Letenka TUIfly - Kapverdy - Boa Vista - 9 725 Kč

TUIfly logo

TUIfly logo

Pláž Santa Monica na ostrově Boa Vista

Pláž Santa Monica na ostrově Boa Vista

Letecká společnost TUIfly nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur zajímavý tarif letenek na Kapverdy při odletu z Německa. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Frankfurtu na ostrov Boa Vista může být vaše za solidních 9 725 korun!

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 6. 6. 2012 v 06:25 s návratem 13. 6. v 10:55. Za stejnou cenu jsou na měsíc červen k dipozici také letenky s pobytem na 12, 14 a 21 dní.

 

Boa Vista je nejvýchodnějším ostrovem Kapverdské republiky. Jedná se o třetí největší ostrov Kapverd, který leží 455 kilometrů západně od afrického pobřeží. Ostrov Boa Vista je vyhledáván turisty především pro své krásné pláže, písečné duny a mořské želvy. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět na ostrov Boa Vista z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 21 650 korun a navíc budou během cesty dvě mezipřistání!

 

Klíčová slova: Kapverdy, Boa Vista, Frankfurt, L'Tur

 

Publikováno: 26.04.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka TUIfly - Kapverdy - Boa Vista - 9 725 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist