Letenka TUIfly - Španělsko - Jerez de la Frontera - 3 354 Kč

TUIfly logo

TUIfly logo

Jerez de la Frontera, katedrála

Jerez de la Frontera, katedrála

Letecká společnost TUIfly nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur super last minute letenky do Španělska za senzační ceny. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Mnichova do města Jerez de la Frontera vyjde na luxusních 3 354 korun!

 

Tato cena letenky s přímým letem se vztahuje na odlet 14. 11. 2011 ve 13:20 s návratem 20. 11. v 09:10. Cestu zpět z Jerez de la Frontera do Mnichova zajišťuje letecká společnost Condor.

 

Jerez de la Frontera je město v Andalusii v jihozápadním Španělsku. Turisty sem přitahuje především poloha města mezi mořem a horami, ale město je známé také díky vinařství, chovu koní a flamenku. Mezi další zajímavá místa ve městě patří katedrála, pevnost Alcazar a sídlo Královské andaluské školy jezdeckého umění na koni, která je obdobou slavné jezdecké školy ve Vídni. Pokud byste chtěli do Jerezu odletět z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 13 227 a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Španělsko, Jerez de la Frontera, Mnichov, L'Tur, Vídeň

 

Publikováno: 11.11.2011
Aktualizováno: 11.11.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka TUIfly - Španělsko - Jerez de la Frontera - 3 354 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist