Letenka TUIfly - Turecko - Antalya - 3 668 Kč

TUIfly logo

TUIfly logo

Panoramatický pohled na město

Panoramatický pohled na město

Pokud se chcete na konec prázdnin ještě vydat na dovolenou, pak by vás mohla zaujmout nabídka super last minute letenek od aerolinek TUIfly do Turecka, které nabízejí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Lipska do Antalye může být vaše za solidních  3 668 korun! Při letu do tam se letí s padesátiminutovým mezipřistáním ve Stuttgartu.

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 29. srpna 2014 ve 14:05 s návratem 4. září v 08:00.

Město Antalya ležící na Turecké riviéře na břehu Středozemního moře patří k turisticky nejoblíbenějším destinacím z celého Turecka. Například v roce 2010 byla Antalye čtvrtým nejnavštěvovanějším městem na světě. Ve městě se nachází spousta zajímavých historických památek. Mezi zajímavé stavby patří například Hadriánova brána a Flétnový minaret. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Antalye z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 8 625 korun!

Klíčová slova: Turecko, Antalya, Lipsko, L'Tur

 

Publikováno: 28.08.2014
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka TUIfly - Turecko - Antalya - 3 668 Kč

09.10.2014 10:11 Franta
---.tmcz.cz

To je dobrá cena , ale jestli je to tam i zpět ?!

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist