Letenka Turkish Airlines - Kanada - Montreal - 10 800 Kč

Turkish Airlines logo

Turkish Airlines logo

Montreal panorama

Montreal panorama

Turecká letecká spoledčnos Turkish Airlines nabízí lákavý tarif letenek do Kanady na období od letošního června do února 2015. Zpáteční letenka včteně všech poplatků z Vídně do Montrealu může být vaše za sympatických 10 800 korun! Letenky je nutné zakoupit nejpozději do 28. února 2014. Při obou letech se letí s mezipřistáním v Istanbulu a Torontu

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet 10. září 2014 v 06:45 s návratem 19. září ve 23:30.

Kanadská metropole Montreal se nachází na ostrově mezi řekou Ottawou a řekou sv. Vavřince. Město nabízí spoustu turisticky zajáímavých míst a památek, přičemž většina historických památek se nachází na Starém městě (Vieux-Montréal). Za návštěvu také stojí olympijský stadion či replika francouzské válečné lodi Le Pélican. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Montrealu z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 18 197 korun a také poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Kanada, Montreal, Vídeň, Istanbul, Toronto

 

Publikováno: 20.02.2014
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Turkish Airlines - Kanada - Montreal - 10 800 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist