Letenka Ukraine Airlines - Indie - Dillí - 8 913 Kč

Logo letecké společnosti Ukraine Airlines

Logo letecké společnosti Ukraine Airlines

Chrám Laxminarayan

Chrám Laxminarayan

Ukrajinská letecká společnost Ukraine Airlines nabízí akční tarif letenek, díky kterému se můžete na jaře příštího roku vypravit na výlet do Indie. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Prahy do Dillí může být vaše za skvělých 8 913 korun! Při obou etech se letí s mezipřistáním v Kyjevě. 

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet ve dne 16. března 2019 v 15:15 s návratem ve dne 23. března v 11:00.

Nové Dillí je hlavním městem asijského státu Indie a součástí metropole Dillí, která je největším indickým městem. Nové Dillí je politickým a finančním centrem Indie a je skládá se z velmi bohatých až luxusních čtvrtí i chudinských čtvrtí takzvaných slamů. Centrem města je pět kilometrů dlouhá a osmset metrů široká třída Rádžpath lemovaná mnoha vládními budovami, která vede k paláci Ráštrpatibhavan. Pokud byste chtěli do Dillí odletět z Prahy s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 11 550 korun a rovněž poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Indie, Nové Dillí

 

Publikováno: 29.11.2018
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Ukraine Airlines - Indie - Dillí - 8 913 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist