Letenka Ukraine Airlines - Kazachstán - Astana - 6 669 Kč

Logo letecké společnosti Ukraine Airlines

Logo letecké společnosti Ukraine Airlines

Mešita Nur-Astana v Astaně

Mešita Nur-Astana v Astaně

Letecká společnost Ukraine Airlines nabízí akční tarif letenek do Kazachstánu na letošní podzim. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Prahy do Astany může být vaše za sympatických 6 669 korun! Při obou letech se letí s mezipřistáním v Kyjevě. Letenky je ntné rezervovat do 10. června 2016!

Tato cena letenek se vztahuje například na odlet 8. října 2016 v 11:25 s návratem 16. října v 05:10.

Astana je politickým centrem Kazachstánu a rychle se rozvíjejícím městem. Nenalézají se zde v podstatě žádné historické památky, neboť většina budov pochází ze 60. a 70. let 20. století a svým stylem odpovídá tehdejší architektuře zemí socialistického bloku. V současnosti však v Astaně rostou jako houby po dešti nové, moderní budovy. Soudobou architekturu tak v Astaně reprezentují Prezidentský palác, zábavní centrum Khan Shatyr, Kazašská koncertní hala, Pyramida míru a vyhlídková budova Bayterek. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět z Prahy do Astany s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 9 228 korun a rovněž poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Kazachstán, Astana

 

Publikováno: 26.05.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Ukraine Airlines - Kazachstán - Astana - 6 669 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist