Letenka Volotea Airlines - Francie - Nantes - 1 450 Kč

Logo společnosti Volotea Airlines

Logo společnosti Volotea Airlines

Nantes, zámek vévodů bretaňských

Nantes, zámek vévodů bretaňských

Nově založená, španělská nízkonákladová letecká společnost Volotea začne od 1. června letošního roku nabízet přímé a pravidelné lety z Prahy do francouzského Nantes. V tomto ohledu bude Volotea jediným dopravcem, který bude z Prahy do Nantes létat přímo. Aerolinky si pro příchod na pražské letiště v Ruzyni připravily akční tarif letenek. Díky tomu můžete pořídit zpáteční letenku včetně všech poplatků z Prahy do Nantes za fantastických 1 450 korun!

 

Tato cena letenek se vztahuje například na odlet 16. 8. 2012 ve 21:05 s návratem 23. 8. v 18:45. Za stejnou cenu jsou letenky k dispozici také na září a říjen!

 

Nantes je rodištěm spisovatele Julese Verna a nachází se v západní Francii při březích řeky Loiry. Od pobřeží Atlantického oceánu je Město vzdáleno asi 50 kilometrů. Nantes nabízí velkou spoustu zajímavých historických památek, muzeí a dalších míst. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět z Prahy do Nantes s jiným dopravcem, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 8 345 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Francie, Nantes

 

Publikováno: 22.03.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Volotea Airlines - Francie - Nantes - 1 450 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist