Letenka Volotea - Španělsko - Bilbao - 1 900 Kč

Logo společnosti Volotea Airlines

Logo společnosti Volotea Airlines

Bilbao, řeka Nervión a Guggenheimovo muzeum

Bilbao, řeka Nervión a Guggenheimovo muzeum

Španělský dopravce Volotea nabízí akční tarif letenek do Španělska při odletu z Itálie. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Benátek do města Bilbaa může být vaše za solidních 1 900 korun! Při jedné cestě tak můžete obdivovat krásy jak Benátek, tak hlavní metropole Baskicka. Zpáteční letenka z Prahy do Benátek se dá pořídit okolo 1900 korun u aerolinek Air One.

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 11. 12. 2012 v 11:05 s návratem 15. 12. ve 13:50.

 

Bilbao je hlavním a také největším městem provincie Biskajsko i autonomního společenství Baskicko. Město leží na severu Španělska při březích řeky Nervión ve vzdálenosti 15 kilometrů od Biskajského zálivu. K nejzajímavějším místům města patří úchvatná budova Guggenheimova muzea, Baskické muzeum a gotická katedrála sv. Lukáše. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Bilbaa z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 7 141 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Španělsko, Bilbao, Benátky

 

Publikováno: 19.09.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Volotea - Španělsko - Bilbao - 1 900 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist