Letenka Vueling - Španělsko - Barcelona - 2 795 Kč

Vueling logo

Vueling logo

Nou Camp

Nou Camp

Španělský nízkonákladový dopravce Vueling si připravil pro turisty cestující z pražského ruzyňského letiště skvělou nabídku. Zpáteční letenku z Prahy do Barcelony si u této letecké společnosti můžete zakoupit za parádních 2 795 Kč!

Akce začíná v dubnu, kdy si můžete vybrat ze tří odletových termínů 7., 16. a 27. 4. Květnové lety jsou snad ale ještě lákavější, protože si budete moci volit hned z 12 odletových termínů a 5 možných dat návratu.

Jako příklad vám může posloužit termín s odletem ve čtvrtek 19. května a návratem v pondělí 24. května. Jarní počasí bývá v Barceloně naprosto skvostné, takže si můžete udělat prodloužený víkend, na který jen tak nezapomenete.

Bohatá historie a dynamická současnost tvoří z metropole Katalánska jedno z turisticky nejpřitažlivějších míst celého evropského kontinentu. Chcete si prohlédnout nádhernou architekturu Antoni Gaudího, pochutnat si na některé z vyhlášených španělských lahůdek nebo snad navštívit zápas fotbalového velkoklubu FC Barcelona a užít si parády míčového kouzelníka Lionela Messiho? V tom případě není nic snazšího, než si zakoupit letenku a vydat se na cestu!

Klíčová slova: Španělsko, Barcelona

 

Publikováno: 11.03.2011
Aktualizováno: 02.09.2011
Autor: Ondřej Tůma

Diskuze: Letenka Vueling - Španělsko - Barcelona - 2 795 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist