Letenka Wizz Air - Nizozemsko - Eindhoven - 474 Kč

Wizzair logo

Wizzair logo

Eindhoven, kostel sv. Kateřiny

Eindhoven, kostel sv. Kateřiny

Nízkonákladový dopravce Wizz Air přichází po delší době s cenově zajímavým tarifem letenek, tentokrát do Nizozemska. Díky akčnímu tarifu letenek si můžete zakoupit zpáteční letenku včetně všech poplatků z Brna do Eindhovenu za sympatických 474 korun při platbě bankovním převodem!

 

Tato cena letenky se vztahuje například na odlet 14. 1. 2013 v 10:10 s návratem 18. 1. v 08:05.

 

Eindhoven je pátým největším městem Nizozemska, leží na jihu země v Severním Barbantsku. Jedná se také o jedno z nejdůležitějších technologických center Beneluxu, své sídlo zde mají například firmy Philips a DAF. Eindhoven je metropolí moderní architektury, mezi nejznámější moderní stavby patří budova Evulon a věž Vesteda Toren. Za návštěvu stojí také kostel sv. Kateřiny a DAF Museum, věnované historii vozidel DAF. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Eindhovenu z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 53 827 korun a navíc budou během cesty dvě mezipřistání!

 

Klíčová slova: Nizozemsko, Eindhoven, Brno

 

Publikováno: 31.10.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Wizz Air - Nizozemsko - Eindhoven - 474 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist