Letenka Wizz Air - Španělsko - Valencie - 780 Kč

Wizzair logo

Wizzair logo

Valencie panorama

Valencie panorama

Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air nabízí akční tarif letenek díky kterému se můžete za zajímavé peníze vypravit do Španělska. Zpáteční letenka včetně všech poplatků z Vídně do Valncie může být vaše za báječných 780 korun!

Tato cena letenky se vztahuje na odlet ve dne 19. května v 6:00 s návratem ve dne 26. května v 9:30.

Valencie je překrásné město ležící uprostřed východního pobřeží Španělska. Prohlédnout byste si měli historické památky města, jako jsou například středověké hradby s nádhernými věžemi či kostely Micalet a Santa Catalina. Letiště Valencia Airport je vzdáleno pouhých 9 kilometrů od centra města. Valencie má středomořské klima se suchými horkými léty a mírnými zimami. Proto si nemusíte příliš lámat hlavu, během jakého ročního období se do Valencie vydáte. Pokud byste ve stejném termínu chtěli odletět do Valnice z Prahy, tak vás nejlevnějšíá zpáteční letenka vyjde na 4 640 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

Klíčová slova: Španělsko, Valencie, Vídeň

 

Publikováno: 21.03.2019
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka Wizz Air - Španělsko - Valencie - 780 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist