Letenka WOW Air - Island - Reykjavík - 5 900 Kč

Logo Letecké společnosti WOW Air

Logo Letecké společnosti WOW Air

Panoráma Modré laguny

Panoráma Modré laguny

Islandský nízkonákladový dopravce WOW Air začne od 1. června letošního roku provozovat pravidelné lety z osmy evropských zemí na Island. Česká republika mezi nimi bohužel není, ale sousední Německo ano, takže by vás rozhodně mohl zaujmout akční tarif letenek z Kolína nad Rýnem. Zpáteční letenka z Kolína nad Rýnem do Reykjavíku se dá pořídit za velmi pěkných 5 900 korun!

 

Tato cena letenky se vztahuje na odlet 31. 7. 2012 ve 23:00 s návratem 7. 8. v 16:20.

 

Reykjavík je hlavním a také největším městem ostrovního státu Island. Díky své poloze je Reykjavík nejseverněji položeným hlavním městem světa. Nejteplejšími měsíci na Islandu jsou červenec a srpen, kdy se průměrná denní teplota pohybuje okolo 13 stupňů. Ve městě se nachází několik zajímavých památek. Reykjavík je také vyhlášený pro svůj bujarý noční život a geotermální lázně. Pokud byste chtěli ve stejném termínu odletět do Reykjavíku z Prahy, tak vás nejlevnější zpáteční letenka vyjde na 15 243 korun a navíc poletíte s mezipřistáním!

 

Klíčová slova: Island, Reykjavík, Kolín nad Rýnem

 

Publikováno: 18.05.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka WOW Air - Island - Reykjavík - 5 900 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist