Letenka XL Airways - Maroko - Marrákeš - 8 136 Kč

Logo společnosti XL Airways Germany

Logo společnosti XL Airways Germany

Trh v Marakéši

Trh v Marakéši

Německý charterový dopravce XL Airways Germany nabízí ve spolupráci s cestovní kanceláří L'Tur velice zajímavou akční letenku. Jedná se o zpáteční letenku včetně všech poplatků z Frankfurtu nad Mohanem do marockého města Marrákeš za neodolatelnou cenu 8 136 korun.

 

Doba pobytu je týden a již tradičně jsou k dispozici dva časy odletů. První z nich je 6. května v 06:00 a druhý tentýž den v 07:45. Při odletu v dřívějším čase je návrat zpět do Frankfurtu 13. května v 08:30 a při pozdějším odletu je to ten samý den, ale ve 14:25.

 

Marrákeš je čtvrté největší město Maroka a průměrné teploty v květnu se zde pohybují okolo 27 stupňů Celsia. Marrákeš nabízí mimo jiné i spoustu turistických zajímavostí, jako například 70 metrů vysoký minaret Koutubia (dominanta města), Palác Bahia, Saadské hrobky, botanická zahrada Jardin Majorelle a muzeum marockého umění Dar Si Said.

 

Tato cena letenky platí pouze při rezervaci prostřednictvím webu cestovní kanceláře L'Tur na www.ltur.com.

 

Klíčová slova: Maroko, Marrákeš, Německo, Frankfurt, L'Tur

 

Publikováno: 12.02.2011
Aktualizováno: 02.09.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letenka XL Airways - Maroko - Marrákeš - 8 136 Kč

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist